PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Kendisine ihtiyacın günden güne arttığı hizmet alanlarından birisi de parça eşya taşımacılığıdır. Parsiyel eşya taşımacılığı şeklinde de isimlendirilen bu nakliye türünde komple eşya taşımadan ziyade daha az miktarda eşyanın taşınması söz konusudur. Nitekim müşterilerimiz bazen ev, ofis, fabrika, atölye gibi ikamet veya iş yeri alanlarında bulunan eşyaların tamamını değil de bazılarını başka bir yere taşımak durumunda kalabiliyorlar. Özellikle günümüzde hayli artış gösteren ikinci el eşya alım-satımı, parça eşya taşımacılığına duyulan ihtiyacı önemli ölçüde arttırmıştır. Yine bazı eşyalarını yakın akraba ya da arkadaşlarına hediye etmek isteyen müşterilerimiz de parsiyel eşya nakliyesi hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca bazen herhangi bir alışveriş mağazasından alınan beyaz eşya, mobilya vb. ürünlerin de evlere ulaştırılması için parça eşya nakliyesi hizmetine müracaat edilmekte.

Bahsi geçen bu ve benzeri tüm parça eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınızda Trakya Nakliye, farklı hacimlerdeki kamyon, kamyonet, minivan, panelvan vb. araçlarıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Parça eşya taşımacılığı talebinizde yapmanız gereken tek şey firma yetkilimiz ile irtibata geçerek taşınmasını istedğiniz eşyalarınızı eksiksiz bir şekilde söylemeniz ve mümkünse whatsapp iletişim hattımıza bu ürünlerin görsellerini göndermeniz. Eşyaların fotoğraflarının gönderilmesi sizlere tahsis edilecek araç ve eleman sayısının en uygun şekilde planlanmasında önemli rol oynamaktadır. 

PARÇA EŞYA TAŞIMA FİYATLARI

Parça eşya taşıma fiyatları, bütün evin taşınması için gerekli olan bedelden elbette daha düşük olacaktır. Ancak her ne kadar az eşya olsa da sizlere tahsis edilecek olan araç ve elemanın maliyetleri fiyata yansıtılmak zorundadır. Bu bilgiler ışığında parça eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınızda Trakya Nakliye'yi tercih edebilir ve hizmetinden memnun kaldığınız firmalar arasına bizleri de dahil edebilirsiniz.   

UA-226965600-1